Dela

Tipsa en kompis
Dela på Facebook Dela på LinkedIn

​Personal

Chef för fritidsgårdarna
Lena Nilsson
0709-73 90 11
lena.nilsson@kavlinge.se

Fritidsledare Annelunds Fritidsgård
046-73 94 69

Tony Kvant
tony.kvant@kavlinge.se

Robin Radic
Robin.radic@kavlinge.se

Jon Henriksson
Jon.henriksson@kavlinge.se

Patrik Magnusson
Patrik.magnusson@kavlinge.se

Fritidsledare Julius Fritidsgård
046-73 95 66

Camilla Berg
Camilla.berg@kavlinge.se

Rasmus Andersson
rasmus.andersson@kavlinge.se

Fritidsledare Skönadals Fritidsgård
046-73 97 67

Andreas Nilsson
andreas.nilsson@kavlinge.se

Emma Olsson
emma.olsson4@kavlinge.se


Uppdaterad 2019-04-25

 

E-post
kontakt@kavlinge.se

Telefonnummer
046-73 90 00

Organisationsnummer: 21 20 00 1058

 

Postadress
Kävlinge kommun
Verksamhetens namn
244 80 Kävlinge

Besöksadress
Kullagatan 2, Kävlinge

 

Öppettider
Måndag 08.00 - 16.30
Tisdag 08.00 - 17.00
Onsdag 08.00 - 16.30
Torsdag 08.00 - 16.30
Fredag 08.00 - 15.00

FÖLJ OSS I SOCIALA MEDIER