Tyck till om Kävlinge kommun

Dela

Tipsa en kompis
Dela på Twitter Dela på Facebook

Handläggare Arbete & Integration

Arbetsmarknadsprogram

Handläggare arbetsmarknadsåtgärder
Anna Junehag
046-73 90 04
anna.junehag@kavlinge.se

Handläggare arbetsmarknadsåtgärder
Anna Steijner
0709-73 97 72
anna.steijner@kavlinge.se

Handläggare arbetsmarknadsåtgärder
Sussi Hardebo
046-73 94 56
sussi.hardebo@kavlinge.se

Integration

Flyktingsamordnare
Christine Halldén
046-73 90 96
christine.hallden@kavlinge.se

Handläggare Integration
Sonja Ivkovic
046-73 91 19
sonja.ivkovic@kavlinge.se

Uppdragstjänst

Arbetsledare
Andy Ridell
0709-73 94 39
anders.ridell@kavlinge.se

Samordnare
Carina Sandelin
046-73 90 20
carina.sandelin@kavlinge.se

Praktisk handledare/mentor
Goran Hecimovic
0709-73 96 46
goran.hecimovic@kavlinge.se

Praktisk handledare/mentor
Pär Lindkvist
046-73 91 79
par.lindkvist@kavlinge.se

Arbetsledare
Åsa Sjölin
0709-73 92 79
asa.sjolin@kavlinge.se 

Personalutvecklingsprogram

Personalstrateg och samtalsterapeut
Socialpedagog
Licensierad för MBTI (Myers-Briggs Type Indicator)

Maria Olander
046-73 90 93
maria.olander@kavlinge.se

Uppdaterad 2016-07-28

Besöksadress: Kullagatan 2 i Kävlinge
Postadress: Kävlinge kommun, 244 80 Kävlinge

046-73 90 00