Dela

Tipsa en kompis
Dela på Facebook Dela på LinkedIn

Handläggare Arbete & Integration

Arbetsmarknadsprogram

Handläggare arbetsmarknadsåtgärder
Anna Steijner
046-73 91 03
anna.steijner@kavlinge.se

Handläggare arbetsmarknadsprogram, ungdomar 16-20 år
Sofie Gunnarsdotter
046-73 90 04
sofie.gunnarsdotter@kavlinge.se

Handläggare arbetsmarknadsåtgärder
Sussi Hardebo
046-73 94 56
sussi.hardebo@kavlinge.se

Integration

Flyktingsamordnare
Christine Halldén
046-73 90 96
christine.hallden@kavlinge.se

Flyktingsekreterare
Nadim El Hamalawy
046-73 95 71
nadim.elhamalawy@kavlinge.se

Handläggare Integration
Senan Sager
046-280 40 38
senan.sager@kavlinge.se

Handläggare Integration
Sonja Ivkovic
046-73 91 19
sonja.ivkovic@kavlinge.se

Uppdragstjänst

Samordnare
Carina Sandelin
046-73 90 20
carina.sandelin@kavlinge.se

Handledare/mentor
Goran Hecimovic
0709-73 96 46
goran.hecimovic@kavlinge.se

Handledare/mentor
Pär Lindkvist
046-73 91 79
par.lindkvist@kavlinge.se

Uppdaterad 2018-03-28

Besöksadress: Kullagatan 2 i Kävlinge
Postadress: Kävlinge kommun, 244 80 Kävlinge

046-73 90 00