Dela

Tipsa en kompis
Dela på Facebook Dela på LinkedIn

Ledning, administration och service

Tf verksamhetschef Lärcentrum
Anneli Nilsson
046-73 92 15
anneli.nilsson@kavlinge.se

Rektor Komvux, Sfi, Särskild undervisning för vuxna, Introduktionsprogrammen och resursskolan Opalen
Gunilla Peterson
046-73 94 50
gunilla.peterson@kavlinge.se

Enhetschef arbete & integration
Roger Alf
046-73 94 43
roger.alf@kavlinge.se

Ekonomi- och administrationsansvarig
Ulf Blyrup
046-73 94 46
ulf.blyrup@kavlinge.se

Skolassistent
Maria Troedsson
046-280 42 74
maria.troedsson@kavlinge.se

Gymnasieadministratör
Pia Lord
046-73 93 60
pia.lord@kavlinge.se

Administrativ assistent
Daniel Hellgren
046-73 92 02
daniel.hellgren@kavlinge.se

Vaktmästare
Björn Magnusson
046-73 99 70
bjorn.magnusson@kavlinge.se

Vaktmästare
Rolf Nissen
0709-73 05 39
rolf.nissen@kavlinge.se

Uppdaterad 2018-03-28

Besöksadress: Kullagatan 2 i Kävlinge
Postadress: Kävlinge kommun, 244 80 Kävlinge

046-73 90 00