Tyck till om Kävlinge kommun

Dela

Tipsa en kompis
Dela på Twitter Dela på Facebook

Ledning, administration och service

Skoladministratör
Anders Lindvall
046-73 92 16
anders.lindvall@kavlinge.se

Vaktmästare
Björn Magnusson
046-73 99 70
bjorn.magnusso@kavlinge.se

Rektor Komvux, Sfi, Särskild undervisning för vuxna, Introduktionsprogrammen och resursskolan Opalen
Gunilla Peterson
046-73 94 50
gunilla.peterson@kavlinge.se

Verksamhetschef Lärcentrum
Marcus Eriksson
046-73 92 15
marcus.eriksson@kavlinge.se

Gymnasieadministratör
Pia Lord
046-73 93 60
pia.lord@kavlinge.se

Chef arbete & integration
Roger Alf
046-73 94 43
roger.alf@kavlinge.se

Ekonomi- och administrationsansvarig
Ulf Blyrup
046-73 94 46
ulf.blyrup@kavlinge.se

Uppdaterad 2016-01-21

Besöksadress: Kullagatan 2 i Kävlinge
Postadress: Kävlinge kommun, 244 80 Kävlinge

046-73 90 00