Tyck till om Kävlinge kommun

Dela

Tipsa en kompis
Dela på Twitter Dela på Facebook

Kontakta oss

Kompassens förskola

Besöksadress: Prästvägen 32, 246 30 Löddeköpinge
Postadress: Kävlinge kommun, Kompassens förskola, 244 80 Kävlinge

Karta över Kompassens förskolalänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Administration och service

Förskolechef
Catarina Gustafsson
046-73 95 20
catarina.gustafsson@kavlinge.se

Avdelningar

Gnistan
046-73 94 96
0709-73 94 96
Kompassen.Gnistan@kavlinge.se

Lågan
046-73 94 66
0709-73 94 66
Kompassen.Lagan@kavlinge.se

Älven
046-73 94 48
0709-73 94 48
Kompassen.Alven@kavlinge.se

Forsen
046-73 94 49
0709-73 94 49
Kompassen.Forsen@kavlinge.se

Blomman
046-739957
0733-730633
Kompassen.Blomman@kavlinge.se

Fröet
046-739699
0709-739699
Kompassen.Froet@kavlinge.se


Uppdaterad 2017-10-16

Besöksadress: Kullagatan 2 i Kävlinge
Postadress: Kävlinge kommun, 244 80 Kävlinge

046-73 90 00